Observator » Ştiri sociale » Planta de canabis, in Senat

Planta de canabis, in Senat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.01.2013, 19:40 | Modificat la 12.12.2016, 13:35

Membrii comisiei economice din Senat au facut o pasiune pentru flora exotica. Trec zilnic pe langa o planta, ale carei frunze seamana amenintator de mult cu cele de cannabis.

Membrii comisiei economice din Senat au facut o pasiune pentru flora exotica. Trec zilnic pe langa o planta, ale carei frunze seamana amenintator de mult cu cele de cannabis.