Observator » Ştiri sociale » Primar singur in primarie

Primar singur in primarie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.10.2010, 06:15 | Modificat la 29.12.2016, 23:35

Si tot lipsa banilor l-au lasat singur in primarie pe edilul din Voicesti, Valcea. Barbatul a ramas fara angajati dupa ce oamenii s-au gandit ca le e mai bine acasa fara bani, decat la munca. tot fara bani. Asa ca primarul nici macar nu mai are cui sa se planga. E singur si trist in primarie.

Si tot lipsa banilor l-au lasat singur in primarie pe edilul din Voicesti, Valcea. Barbatul a ramas fara angajati dupa ce oamenii s-au gandit ca le e mai bine acasa fara bani, decat la munca. tot fara bani. Asa ca primarul nici macar nu mai are cui sa se planga. E singur si trist in primarie.