Observator » Ştiri sociale » Românii au plecat în vacanţa de Rusalii. Urmează cinci zile de distracţie, cu soare şi temperaturi ridicate

Românii au plecat în vacanţa de Rusalii. Urmează cinci zile de distracţie, cu soare şi temperaturi ridicate

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.05.2017, 19:27 | Modificat la 31.05.2017, 20:48

Mulţi români au plecat deja în vacanţa de Rusalii. Urmează cinci zile de distracţie, cu soare şi temperaturi ridicate.

Mulţi români au plecat deja în vacanţa de Rusalii. Urmează cinci zile de distracţie, cu soare şi temperaturi ridicate.

Şi, cum nicăieri nu-i mai frumos decât pe nisipul cald de la malul mării, mulţi sunt acum pe Autostrada Soarelui.

Se pleacă în coloane, cu gândul la paharele cu şampanie rece servite la terase. 

Articolul continuă după reclamă