Observator » Ştiri sociale » Sezonul estival a inceput cu dreptul

Sezonul estival a inceput cu dreptul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.05.2012, 07:38 | Modificat la 09.03.2017, 03:45

Sezonul estival n-a mai inceput cu stangul anul acesta. Vremea frumoasa i-a convins pe romani se mearga la mare, la munte sau. la vecini. Spre bucuria hotelierilor si proprietarilor de agentii de turism, care inca isi socotesc profitul.

Sezonul estival n-a mai inceput cu stangul anul acesta. Vremea frumoasa i-a convins pe romani se mearga la mare, la munte sau. la vecini. Spre bucuria hotelierilor si proprietarilor de agentii de turism, care inca isi socotesc profitul.