Observator » Sondaj » SONDAJ: Refolosiţi mâncarea rămasă de la sărbători?

SONDAJ: Refolosiţi mâncarea rămasă de la sărbători?

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.01.2024, 12:16 | Modificat la 03.01.2024, 12:18

Sărbătorile au trecut, vacanţele s-au încheiat, dar o întrebare rămâne. Ce facem cu mâncarea în exces rămasă după această perioadă?

Vă invităm să votaţi în sondajul de mai jos, iar răspunsurile voastre se vor vedea la Observator 12-14.​​