Observator » Sport » Barack Obama a jucat fotbal in Brazilia

Barack Obama a jucat fotbal in Brazilia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.03.2011, 20:05 | Modificat la 18.06.2018, 15:30

Barack Obama a jucat fotbal in Brazilia. Nu pe Copacabana, ci intr-un cartier marginas din Rio de Janeiro. Cel mai puternic om din lume, a aterizat cu elicopterul pe terenul lui Flamengo si a primit cadou, un tricou cu Ronaldinho.

Barack Obama a jucat fotbal in Brazilia. Nu pe Copacabana, ci intr-un cartier marginas din Rio de Janeiro. Cel mai puternic om din lume, a aterizat cu elicopterul pe terenul lui Flamengo si a primit cadou, un tricou cu Ronaldinho.