Observator » Entertainment » Mădălina Ghenea şi Grigor Dimitrov, moment de tandreţe. Frumoasa româncă l-a însoţit pe tenismenul bulgar la Wimbledon

Video Mădălina Ghenea şi Grigor Dimitrov, moment de tandreţe. Frumoasa româncă l-a însoţit pe tenismenul bulgar la Wimbledon

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.06.2023, 21:40 | Modificat la 14.06.2023, 21:40

Mădălina Ghenea şi noul ei iubit, tenismanul bulgar Grigor Dimitrov, se simt bine la Wimbledon. Cuplul - recent format şi deja asumat pe site-urile de socializare - s-a filmat în staţia de autobuz, într-un moment de tandreţe.

Este pentru prima dată când Mădălina ajunge la Wimbledon, eveniment anunţat de presa internaţională, dar şi de noul ei iubit. De altfel, Grigor Dimitrov a însoţit fotografia distribuită cu descrierea "prima vizită la Wimbledon a Mădălinei". 

Relaţia dintre cei doi a devenit oficială la jumătatea lunii mai. Mădălina Ghenea l-a încurajat din tribune pe tenismenul bulgar în turneele de la Roma, Madrid, Geneva și Roland Garros.