Observator » Evenimente » Poliţist din Constanţa, în stare gravă la spital după ce a intrat cu maşina într-un copac. Agentul era în timpul serviciului

Poliţist din Constanţa, în stare gravă la spital după ce a intrat cu maşina într-un copac. Agentul era în timpul serviciului

Un poliţist din Constanţa a suferit un grav accident rutier, în timp ce se deplasa la o intervenţie de urgenţă - replicaonline.ro
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.09.2018, 22:26 | Modificat la 16.09.2018, 22:35

Un poliţist din Constanţa a fost grav rănit, duminică, după ce a intrat cu maşina de serviciu într-un copac, în timp ce se deplasa la o intervenţie.

Un poliţist din Constanţa a fost grav rănit, duminică, după ce a intrat cu maşina de serviciu într-un copac, în timp ce se deplasa la o intervenţie. A fot nevoie de un echipaj de descarcerarea pentru scoaterea sa din maşină.

Este vorba de un agent de poliţie în vârstă de 48 de ani, din cadrul Postului de Poliţie Seimeni.

Poliţistul se deplasa cu o autospecială de serviciu, la o intervenţie de urgenţă. A pierdut controlul volanului într-o curbă şi s-a izbit puternic de un copac.

Articolul continuă după reclamă

Agentul a fost grav rănit în urma impactului şi a fost transportat la spital, unde a fost băgat direct în sala de operaţii.

Sursă: News.ro