ACCIDENT ŞOCANT în Dej. O maşină condusă de un băiat de 18 ani s-a făcut praf într-un zid şi I-A SĂRIT MOTORUL. Ce s-a întâmplat cu şoferul (VIDEO, FOTO)
Un accident-cascadorie s-a produs pe o stradă din Dej. O maşină zdrobit de un gard de beton şi s-a făcut praf. La volan era un adolescent de 18 ani, care are permis de câteva zile.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un accident-cascadorie s-a produs pe o stradă din Dej. O maşină zdrobit de un gard de beton şi s-a făcut praf. La volan era un adolescent de 18 ani, care are permis de câteva zile.
Potrivit martorilor, tânărul şofer a pătruns pe contrasens, a ieşit de pe drum şi s-a dus glonţ cu maşina în zidul de beton. A urmat un impact violent şi zgomotos, în urma căruia automobilul a fost complet avariat. Izbitura a fost atât de puternică, încât motorul maşinii a zburat.
![](http://observator.tv/uploads/modules/news/0/2017/2/1/197696/1485927073b4f540f7.jpg)
Uluitor, adolescentul de la volan a scăpat fără nicio zgârietură. S-a ales însă cu un şoc puternic.
La locul accidentului a venit şi un echipaj de descarcerare, dar nu a fost nevoie de intervenţia sa, pentru că tânărul a reuşit să iasă singur din maşina distrusă.
![](http://observator.tv/uploads/modules/news/0/2017/2/1/197696/14859270906b8ab6aa.jpg)
Băiatul avea permis de doar câteva zile. El a fost chemat la secţia de poliţie, pentru a explica anchetatorilor cum s-a petrecut accidentul, spune dejeanul.ro.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰