Observator » Evenimente » Aerosmith, "turneu de rămas bun" în Europa, în 2017

Aerosmith, "turneu de rămas bun" în Europa, în 2017

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.11.2016, 08:30 | Modificat la 11.05.2017, 22:15

Legendarul grup de rock Aerosmith, activ de peste 45 de ani, a anunţat un "turneu de rămas bun" în Europa, anul viitor. "Aerosmith trece din nou Atlanticul cu unul din cele mai mari spectacole rock din toate timpurile", afirmă un comunicat al grupului.

Legendarul grup de rock Aerosmith, activ de peste 45 de ani, a anunţat un "turneu de rămas bun" în Europa, anul viitor. "Aerosmith trece din nou Atlanticul cu unul din cele mai mari spectacole rock din toate timpurile", afirmă un comunicat al grupului.