Observator » Evenimente » Angajații unei spălătorii auto, curse prin parcarea subterană cu maşinile clienţilor (Video)

Angajații unei spălătorii auto, curse prin parcarea subterană cu maşinile clienţilor (Video)

Angajații unei spălătorii auto, curse prin parcarea subterană cu maşinile clienţilor - captura video Facebook
Veronica Micu | Timp citire: 2 minute
Publicat la 18.09.2019, 10:05 | Modificat la 18.09.2019, 10:50

O ploieşteancă susţine că angajaţii unei spălătorii auto i-au luat maşina şi au făcut ture cu ea în parcarea subterană a unui mall. Tânăra a publicat pe Facebook imaginile surprinse de camera de bord a autoturismului.

O ploieşteancă susţine că angajaţii unei spălătorii auto i-au luat maşina şi au făcut ture cu ea în parcarea subterană a unui mall. Tânăra a publicat pe Facebook imaginile surprinse de camera de bord a autoturismului.

Fata spune că incidentul s-a produs duminică, 15 septembrie.

"Ieri, 15.09.19, am lăsat maşina la spălătorie în Afi Ploiești. Ceea ce vedeți pe filmare s-a întâmplat după ce mașina a fost preluată de băieții de la spălătorie", a scris tânăra pe Facebook.

Articolul continuă după reclamă

Mesajul este însoţit şi de înregistrarea surprinsă de camera de bord a maşinii.

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

Pe acelaşi subiect

Prietenii tinerei au comentat revoltaţi după ce au văzut filmarea.

"Amenda plus concediere pentru invididul care a îndrăznit să facă asta! România 2019"

"E ceva obișnuit pentru ei... Bănuiesc, că și în Audi din față tot un angajat din spălătorie era, că merge la fel de tare.. Așa e când nu ai permis, îți dorești să conduci.."

"Îi doate pe ei fix in ... daca îi dă afară. La cata nevoie de personal este la spălătorii, intr-o oră sunt angajați in altă parte".