Observator » Evenimente » Câine polițist, caută stăpân. Doi patrupezii ai poliţiei din Iaşi vor fi adoptaţi, după 11 ani în slujba ţării

Câine polițist, caută stăpân. Doi patrupezii ai poliţiei din Iaşi vor fi adoptaţi, după 11 ani în slujba ţării

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.07.2018, 16:15 | Modificat la 06.07.2018, 18:46

Şi câinii poliţişti ies la pensie! Numai că, după ce sunt puşi pe liber, au nevoie de cineva care să-i îngrijească. După 11 ani în care şi-au slujit ţara, doi câini ai poliţiei din Iaşi vor avea o existenţă mult mai liniştită.

Şi câinii poliţişti ies la pensie! Numai că, după ce sunt puşi pe liber, au nevoie de cineva care să-i îngrijească. După 11 ani în care şi-au slujit ţara, doi câini ai poliţiei din Iaşi vor avea o existenţă mult mai liniştită.