Observator » Evenimente » CRBL a lansat o nouă melodie de 1 Decembrie: "Vreau să fiu erou"

CRBL a lansat o nouă melodie de 1 Decembrie: "Vreau să fiu erou"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.12.2014, 13:18 | Modificat la 01.12.2014, 13:25

România nu înseamnă însă doar manifestaţiile de Ziua Naţională. România este acel sentiment de demnitate pe care ar trebui să îl purtăm în suflete tot timpul

România nu înseamnă însă doar manifestaţiile de Ziua Naţională. România este acel sentiment de demnitate pe care ar trebui să îl purtăm în suflete tot timpul

Din păcate, de multe ori, nu mai reuşim să facem asta, nu mai suntem mândri, suntem doar orgolioşi, nu mai suntem demni, suntem doar tupeişti. Dincolo de aceste momente în care simţim că parcă suntem nişte jucării în mâinile unor trufaşi care fac jonglerii cu destinele noastre, încă găsim puterea să le strigăm: Vreau să fiu erou!

CRBL a fost în platoul Observatorului. Este al doilea an când chiar de 1 Decembrie lansează o piesă cu mesaj puternic.

Articolul continuă după reclamă