Observator » Evenimente » Încă un prefect şi-a pierdut funcţia!

Încă un prefect şi-a pierdut funcţia!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.01.2014, 15:45 | Modificat la 31.01.2014, 15:47

Prefectul de Constanţa, Eugen Bola, a anunţat, vineri, că demisionează din funcţie, anunţul fiind făcut în timpul vizitei în judeţ a vicepremierului Liviu Dragnea.

Dragnea s-a declarat nemulţumit de modul în care au acţionat autorităţile judeţene în perioada codului roşu, informează Mediafax.

Prefectul şi-a anunţat demisia în şedinţa Comandamentului pentru Situaţii de Urgenţă Constanţa, la care participă şi vicepremierul Liviu Dragnea.

Mai multe detalii aici 

Articolul continuă după reclamă