Observator » Evenimente » Orchestra Simfonică Bucureşti a concertat în staţia de metrou Unirii 1

Orchestra Simfonică Bucureşti a concertat în staţia de metrou Unirii 1

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.04.2016, 13:36 | Modificat la 15.12.2016, 21:20

Staţia de metrou Unirii 1 s-a transformat în sală de spectacol şi scenă de Operă. Seara trecută, Orchestra Simfonică Bucureşti şi doi tineri artişti au deschis Festivalul de Muzică Clasică de la Metrou.

Staţia de metrou Unirii 1 s-a transformat în sală de spectacol şi scenă de Operă. Seara trecută, Orchestra Simfonică Bucureşti şi doi tineri artişti au deschis Festivalul de Muzică Clasică de la Metrou.