Teroare din gelozie: Un bărbat din Călăraşi şi-a înjunghiat fosta iubită şi i-a dat foc tatălui ei. La final s-a dus şi peste actualul partener
Gelozia l-a împins la un gest extrem pe un bărbat de 35 de ani din comuna Roseţi, judeţul Călăraşi. Supărat nevoie mare că iubita l-a părăsit pentru un alt bărbat, individul s-a gândit să-i aplice acesteia o corecţie. În miez de noapte, bărbatul a intrat în casa femeii, a pus mâna pe un cuţit și-a înjunghiat-o.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Când tatăl fetei a vrut să intervină, atacatorul a aruncat cu benzină pe el şi i-a dat foc. Fără nici măcar o remuşcare, bărbatul s-a dus să-şi regleze conturile şi cu actualul iubit al femeii, pe care l-a înjunghiat.
Toate cele trei victime au fost transportate de urgenţă la spital. Poliţiştii l-au căutat pe atacator fără încetare, chiar şi cu un elicpoter, însă nici urmă de acesta.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰