FIlmul tragediei de la poarta unităţii militare de aviaţie de la Boboc din judeţul Buzău
Un elev al şcolii a murit, iar alţi trei au fost grav răniţi, după ce maşina în care se aflau s-a izbit violent de un copac. Se pare că şoferul de 33 de ani circula cu viteză mare şi a pierdut, într-o curbă, controlul maşinii, care avea volanul pe dreapta.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un elev al şcolii a murit, iar alţi trei au fost grav răniţi, după ce maşina în care se aflau s-a izbit violent de un copac. Se pare că şoferul de 33 de ani circula cu viteză mare şi a pierdut, într-o curbă, controlul maşinii, care avea volanul pe dreapta. Toţi cei patru militari urmau să termine, în două săptămâni, cursurile şcolii militare de aviaţie.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰