Observator » Evenimente » Zăpada i-a trimis pe turiști la munte

Zăpada i-a trimis pe turiști la munte

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.02.2018, 09:42 | Modificat la 25.02.2018, 10:51

Iubitorii sporturilor de iarnă au luat cu asalt muntele după ce a nins din belşug în ultimele zile.

Iubitorii sporturilor de iarnă au luat cu asalt muntele după ce a nins din belşug în ultimele zile. În Harghita, la Lacul Sfânta Ana, de exemplu, stratul de omăt depăşeşte o jumătate de metru.