Observator » Ştiri externe » Cosmarul romanilor stabiliti in Japonia

Cosmarul romanilor stabiliti in Japonia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.03.2011, 08:31 | Modificat la 21.06.2017, 19:10

De la mii de kilometri distanta, romanii stabiliti in Japonia ne-au povestit cosmarul prin care trec. Din cauza replicilor care nu mai contenesc si a alertei nucleare nu mai au liniste. Aceeasi disperare o simt si romanii care de doua zile nu reusesc sa dea de rudele lor din Japonia.

De la mii de kilometri distanta, romanii stabiliti in Japonia ne-au povestit cosmarul prin care trec. Din cauza replicilor care nu mai contenesc si a alertei nucleare nu mai au liniste. Aceeasi disperare o simt si romanii care de doua zile nu reusesc sa dea de rudele lor din Japonia.