Observator » Ştiri externe » Fum la metroul din Washington: 84 de persoane internate în spital

Fum la metroul din Washington: 84 de persoane internate în spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.01.2015, 06:56 | Modificat la 13.01.2015, 08:24

O femeie a murit şi alte două persoane sunt în stare critică după o emanaţie de fum, de origine încă necunoscută, apărută într-una din principalele staţii de metrou din Washington

O femeie a murit şi alte două persoane sunt în stare critică după o emanaţie de fum, de origine încă necunoscută, apărută într-una din principalele staţii de metrou din Washington

84 de persoane sunt internate în spital şi alte câteva zeci au primit îngrijiri medicale la faţa locului.