Observator » Ştiri externe » Hotelul din copac

Hotelul din copac

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.04.2012, 13:45 | Modificat la 03.06.2018, 12:25

Un american a construit cea mai mare casa. dintr-un copac. Are 10 etaje iar barbatul s-a chinuit sa o ridice in 11 ani. Nu a folosit niciun fel de schita sau planuri de constructie. Totul a fost numai in mintea lui. Si daca o asemenea casa nu e o surpriza, aflata ca are in interior inclusiv o mica bisericuta.

Un american a construit cea mai mare casa. dintr-un copac. Are 10 etaje iar barbatul s-a chinuit sa o ridice in 11 ani. Nu a folosit niciun fel de schita sau planuri de constructie. Totul a fost numai in mintea lui. Si daca o asemenea casa nu e o surpriza, aflata ca are in interior inclusiv o mica bisericuta.