Observator » Ştiri externe » Momente de panică pe Staţia Spaţială Internaţională

Momente de panică pe Staţia Spaţială Internaţională

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.01.2015, 06:52 | Modificat la 15.01.2015, 08:21

Astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională au trecut prin momente de tensiune după ce s-a semnalat o scurgere de amoniac la bord

Astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională au trecut prin momente de tensiune după ce s-a semnalat o scurgere de amoniac la bord

Toţi cei şase membri ai echipajului s-au refugiat în sectorul rusesc al staţiei, dar au revenit la locurile obişnuite după ce s-a dovedit că alarma fusese falsă.