Observator » Ştiri externe » Moarte îngrozitoare pentru un român, ars de viu după ce s-a izbit de un TIR, cu scuterul, în Spania

Moarte îngrozitoare pentru un român, ars de viu după ce s-a izbit de un TIR, cu scuterul, în Spania

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.11.2018, 14:09 | Modificat la 08.11.2018, 14:09

Moarte îngrozitoare pentru un român, ars de viu după ce s-a izbit de un TIR, cu scuterul, în Spania. Accidentul a avut loc miercuri după-amiază, pe N 121, la Oloriz, lângă Pamplona.

Moarte îngrozitoare pentru un român, ars de viu după ce s-a izbit de un TIR, cu scuterul, în Spania. Accidentul a avut loc miercuri după-amiază, pe N 121, la Oloriz, lângă Pamplona.

Românul călătorea pe scuter spre casă, de la serviciu, şi s-a lovit frontal cu un camion. Scuterul a luat foc instant după impact şi românul, în vârstă de 36 de ani, a murit pe loc.

Accidentul a dus la blocarea totală a şoselei pentru mai multe ore.

Articolul continuă după reclamă

Un detaşament de pompieri din Mendevil de Navvara, o ambulanţă de salvare şi mai multe echipaje de poliţie au intervenit la locul accidentului.