Observator » Inedit » Astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională au filmat, din nou, aurora boreală

Astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională au filmat, din nou, aurora boreală

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.09.2017, 13:45 | Modificat la 25.09.2017, 14:17

Astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională au filmat, din nou, aurora boreală, care, pe pământ, poate fi observată doar din apropierea polului nord.

Astronauţii de pe Staţia Spaţială Internaţională au filmat, din nou, aurora boreală, care, pe pământ, poate fi observată doar din apropierea polului nord. Văzut de pe orbită, spectacolul este şi mai fascinant. Imaginile nu mai au nevoie de niciun comentariu.