Observator » Inedit » O jurnalistă din Spania și-a dat demisia în direct, după ce a câştigat la loteria de Crăciun

O jurnalistă din Spania și-a dat demisia în direct, după ce a câştigat la loteria de Crăciun

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.12.2019, 18:56 | Modificat la 24.12.2019, 18:58

Imagini incredibile au fost surprinse în Spania, unde un reporter și-a dat demisia în direct, după ce a aflat că a câștigat la loterie.

Imagini incredibile au fost surprinse în Spania, unde un reporter și-a dat demisia în direct, după ce a aflat că a câștigat la loterie.

Femeia a aflat că a câştigat la loteria de Crăciun exact când începea transmisiunea. În imaginile surprinse de colegii săi se vede cum jurnalista se bucură alături de alţi câştigători la loterie. 

Ulterior, însă, ea și-a dat seama că suma nu era atât de mare precum crezuse. După momentul de fericire, a trebuit să îşi ceară scuze public pentru comportamentul său. 

Articolul continuă după reclamă