VIDEO. Momentul în care un australian alimentează maşina în pielea goală, apoi merge liniştit la casă să plătească
Incident destul de şocant la o benzinărie din Sydney. Un bărbat de 50 şi ceva de ani şi-a alimentat maşina şi a plătit la casierie...în pielea goală.
Individul nu purta altceva decât şlapi şi ochelari de soare. Casierul a rămas înmărmurit dar s-a străduit să se comporte profesionist, ca şi cum totul ar fi fost în ordine. Clientul nudist nu purta nici mască dar casierul s-a jenat să-i atragă atenţia asupra acestui fapt.
Înregistrările camerelor de supraveghere au fost difuzate de un martor al întâmplării, deoarece nimeni nu voia să-l creadă când a povestit ce văzuse. Potrivit legilor australiene, pedeapsa pentru expunere indecentă poate ajunge la şase luni de închisoare.
Înapoi la Homepage
Comentarii
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰
