Alina Puşcaş şi Cosmin Seleşi, picanterii din culisele show-lui „Te cunosc de undeva”
Gazdele show-ului „Te cunosc de undeva” sunt extrem de emoționante. Pentru Alina Puşcaş şi pentru Cosmin Seleşi este al 14-lea sezon în care ne zâmbesc, pe micile ecrane. Alina, dealtfel, este la prima apariţie TV după ce a devenit mămică pentru a treia oară.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Gazdele show-ului „Te cunosc de undeva” sunt extrem de emoționante. Pentru Alina Puşcaş şi pentru Cosmin Seleşi este al 14-lea sezon în care ne zâmbesc, pe micile ecrane. Alina, dealtfel, este la prima apariţie TV după ce a devenit mămică pentru a treia oară. Se anunţă un sezon plin de surprize, din care nu vor lipsi nici premierele.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰