Aurelian Temişan, trei decenii în lumina reflectoarelor. Cum reușește să se împartă între scenă și familie
Spumos, cu umoru-i şi voia bună la purtător şi mereu elegant. Pe Aurelian Temişan, îl recunoaşteţi, cu siguranţă, din multe locuri. Şi de pe scena Te Cunosc de Undeva, acolo unde jurizează întregul show pe care il fac pe scenă concurenţii.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Spumos, cu umoru-i şi voia bună la purtător şi mereu elegant. Pe Aurelian Temişan, îl recunoaşteţi, cu siguranţă, din multe locuri. Şi de pe scena Te Cunosc de Undeva, acolo unde jurizează întregul show pe care il fac pe scenă concurenţii. Şi de pe cea a teatrului, dar şi a muzicii uşoare româneşti. Şi-a făcut debutul muzical înainte de Revoluţie, pe scena festivalului Mamaia. Se fac acum trei decenii de când e în lumina reflectoarelor. Timp în care a făcut cât alţii în toată viaţa.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰