Observator » Ştiri Mondene » Casa Chanel şi-a prezentat colecţia de modă cu Filarmonica din Hamburg

Casa Chanel şi-a prezentat colecţia de modă cu Filarmonica din Hamburg

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.12.2017, 16:41 | Modificat la 08.12.2017, 18:23

Prezentare de modă Chanel, în acordurile Filarmonicii din Hamburg! Karl Lagerfeld a adus în faţa publicului din oraşul său natal creaţii elegante.

Prezentare de modă Chanel, în acordurile Filarmonicii din Hamburg! Karl Lagerfeld a adus în faţa publicului din oraşul său natal creaţii elegante, în nuanţe de albastru marin, bej şi burgundy.

Nici vestimentaţiile negre nu au lipsit, dar nici cizmele lungi. Printre modelele care au defilat pe podium s-a numărat fiica lui Cindy Crawford, dar şi finul de 9 ani al lui Karl Lagerfeld.