Observator » Ştiri Mondene » Delia și-a invitat fanii la iarbă verde. Artista a susținut un super concert în aer liber

Delia și-a invitat fanii la iarbă verde. Artista a susținut un super concert în aer liber

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.06.2020, 13:03 | Modificat la 08.06.2020, 14:49

Delia și-a invitat fanii la aer liber. Artista a susținut un super concert duminică ce s-a întins pe trei zile, în aer liber, în Capitală.

  • A fost menţinută distanţarea socială.
  • Fanii au fost încântaţi să îşi revadă artista favorită.

Delia şi-a scos fanii din case pentru trei zile cu muzică şi voie bună în Capitală. Cum a decurs totul vedeţi din materialul video de mai sus.