Ioana Blaj, o mamă inventivă. Actrița a devenit profesoară de matematică pentru copiii ei
În urmă cu un an, în această zi, 14 aprilie, Ioana Blaj era invitată în platoul Observator. De data aceasta actrița s-a filmat în izolare. După cum ştiţi, Ioana are doi copii, iar cea mai mare provocare a perioadei este să nu-i lase să se plictisească în casă.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
În urmă cu un an, în această zi, 14 aprilie, Ioana Blaj era invitată în platoul Observator. De data aceasta actrița s-a filmat în izolare. După cum ştiţi, Ioana are doi copii, iar cea mai mare provocare a perioadei este să nu-i lase să se plictisească în casă. Şi, pe cât posibil, să îi şi ajute să înveţe cât mai multe. Aşa că Ioana a devenit profesoara lor de matematică. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰