Observator » Ştiri Mondene » Logodnica "Burlacului" s-a intors la scoala

Logodnica "Burlacului" s-a intors la scoala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.07.2011, 19:48 | Modificat la 13.03.2017, 17:55

A vrut sa participe la emisiunea Burlacul ca sa invete ce se intampla in spatele camerelor. O alegere care i-a schimbat viata. Ana Maria, finalista emisiunii de la Antena 1, a gasit fulgerator ce multe tinere viseaza: un logodnic sarmant, viitor sot, si celebritate. Insuficient, spune Ana. Fara educatie, nu reusesti cu adevarat. Si s-a intors la scoala.

A vrut sa participe la emisiunea Burlacul ca sa invete ce se intampla in spatele camerelor. O alegere care i-a schimbat viata. Ana Maria, finalista emisiunii de la Antena 1, a gasit fulgerator ce multe tinere viseaza: un logodnic sarmant, viitor sot, si celebritate. Insuficient, spune Ana. Fara educatie, nu reusesti cu adevarat. Si s-a intors la scoala.