Ana Morodan, despre beneficiile și riscurile operațiilor estetice
Ana Morodan este recunoscută pentru sinceritatea şi umorul ei și se mândreşte cu operațiile estetice pe care şi le-a făcut. E asumată şi vorbeşte deschis despre ele, cu fiecare ocazie.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Ana Morodan este recunoscută pentru sinceritatea şi umorul ei și se mândreşte cu operațiile estetice pe care şi le-a făcut. E asumată şi vorbeşte deschis despre ele, cu fiecare ocazie.
Recunoaşte că sunt parte din imaginea ei, imagine pe care a transformat-o de ceva vreme într-un brand.
Are sute de mii de urmăritori în online şi ştie că orice spune sau face îi poate influenţa pe cei care o iau drept model. Este, de altfel, motivul pentru care este foarte atentă atunci când vine vorba despre schimbări radicale şi apelează întotdeauna la sfatul specialiştilor.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰