Observator » Ştiri Mondene » Polanski cere despagubiri

Polanski cere despagubiri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.01.2010, 10:14 | Modificat la 23.07.2017, 06:40

Roman Polanski a dat in judecata patru publicatii franceze pe motiv ca i-au "invadat intimitatea". Cineastul cere despagubiri de 150.000 de euro pentru ca, spune el, ziaristii il "haituiesc" pe el si pe familia lui.

Roman Polanski a dat in judecata patru publicatii franceze pe motiv ca i-au "invadat intimitatea". Cineastul cere despagubiri de 150.000 de euro pentru ca, spune el, ziaristii il "haituiesc" pe el si pe familia lui.