Sexy-prezentatoarele stirilor sportive Antena1 si GSP TV sustin echipa Nationala
Daca e miercuri, e Romania-Belgia la Antena 1! Iar prezentatoarele de la stirile sportive au facut deja incalzirea pentru ultima aparitie a tricolorilor in fata fanilor de pe National Arena! La o sedinta foto, in culorile echipei nationale, acolo unde s-au distrat de minune cu mingea de fotbal!
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Daca e miercuri, e Romania-Belgia la Antena 1! Iar prezentatoarele de la stirile sportive au facut deja incalzirea pentru ultima aparitie a tricolorilor in fata fanilor de pe National Arena! La o sedinta foto, in culorile echipei nationale, acolo unde s-au distrat de minune cu mingea de fotbal!
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰