Observator » Ştiri politice » Elena Udrea, mesaj pe Facebook, după ce a fost eliberată

Elena Udrea, mesaj pe Facebook, după ce a fost eliberată

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.02.2015, 08:19 | Modificat la 18.02.2015, 08:21

Elena Udrea a postat, marţi seara, pe Facebook, un mesaj uluitor, la doar câteva ore după ce a fost eliberată

Elena Udrea a postat, marţi seara, pe Facebook, un mesaj uluitor, la doar câteva ore după ce a fost eliberată

Articolul continuă după reclamă

"Vă mulţumim!", este mesajul postat pe pagina personală de Facebook a Elenei Udrea. Mesajul este semnat de "Echipa de comunicare".

Reamintim că Elena Udrea a fost eliberată, marţi seara, din arestul Poliţiei Capitalei şi plasată în arest la domiciliu.