Observator » Ştiri sociale » 2013 vine cu scumpiri

2013 vine cu scumpiri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.12.2012, 16:47 | Modificat la 20.07.2017, 17:55

2013 vine insa si cu scumpiri. De la 1 ianuarie vom plati mai mult pentru energia electrica. Va creste si pretul gazelor naturale, in doua etape, anul viitor. In plus, in unele judete, taxe si impozitele vor fi mai mari cu 16 la suta.

2013 vine insa si cu scumpiri. De la 1 ianuarie vom plati mai mult pentru energia electrica. Va creste si pretul gazelor naturale, in doua etape, anul viitor. In plus, in unele judete, taxe si impozitele vor fi mai mari cu 16 la suta.