Observator » Ştiri sociale » Accident grav în Piaţa Victoriei! Un autoturism s-a ciocnit violent cu un autobuz!

Accident grav în Piaţa Victoriei! Un autoturism s-a ciocnit violent cu un autobuz!

Accident grav în Piaţa Victoriei! Un autoturism s-a ciocnit violent cu un autobuz!
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.08.2018, 08:53 | Modificat la 21.08.2018, 10:59

Accident, în această dimineaţă, în Capitală, chiar în faţa Guvernului. O maşină s-a izbit violent de un autobuz.

Accident, în această dimineaţă, în Capitală, chiar în faţa Guvernului. O maşină s-a izbit violent de un autobuz.

Trei dintre cei patru pasageri din autoturism au fost răniţi, dar la sosirea salvatorilor, erau conştienţi.

Ei au fost transportaţi la spitalul Floreasca pentru îngrijiri medicale. Din fericire, în autobuz nu se afla niciun călător.

Articolul continuă după reclamă

Din primele date, şoferul autoturismului ar fi vinovat, pentru că nu ar fi respectat culoarea semaforului. Poliţiştii fac cercetări pentru a stabili, cu exactitate, cum s-a produs accidentul.