Observator » Ştiri sociale » Adrenalină pe două roți la malul mării. Zeci de motocicliștii s-au întrecut pe două roţi, într-un concurs de enduro

Adrenalină pe două roți la malul mării. Zeci de motocicliștii s-au întrecut pe două roţi, într-un concurs de enduro

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.08.2018, 13:27 | Modificat la 19.08.2018, 14:27

Un weekend al senzaţiilor tari pe litoral. Zeci de motocicliștii s-au întrecut ieri pe două roţi în Mamaia, într-un concurs de enduro organizat în premieră. Astăzi, adrenalina se mută pe mare, unde concurenţii fac spectacol pe skijet.

Un weekend al senzaţiilor tari pe litoral. Zeci de motocicliștii s-au întrecut pe două roţi în Mamaia, într-un concurs de enduro organizat în premieră. Astăzi, adrenalina se mută pe mare, unde concurenţii fac spectacol pe skijet.