Observator » Ştiri sociale » Anchetă în cazul eliberării celor doi poliţişti din Călăraşi, care au violat o copilă de 15 ani

Anchetă în cazul eliberării celor doi poliţişti din Călăraşi, care au violat o copilă de 15 ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.10.2015, 19:21 | Modificat la 02.10.2015, 19:38

Se fac anchete după ce doi poliţişti din Călăraşi, care au transformat în sclavă sexuală o copilă de 15 ani, aflată în grija statului, au fost eliberaţi

Se fac anchete după ce doi poliţişti din Călăraşi, care au transformat în sclavă sexuală o copilă de 15 ani, aflată în grija statului, au fost eliberaţi

Inspecţia Judiciară verifică în ce context au decis judecătorii să-i cerceteze sub control judiciar. Adolescenta care a fost violată s-a întors acasă. Acolo unde a învăţat pentru prima dată ce înseamnă abuzul.

Chiar mama ei a obligat-o să se prostitueze şi a oferit-o ca pe o marfă, iubitului ei.

Articolul continuă după reclamă