Observator » Ştiri sociale » Cei sapte baieti acuzati de o fata de 14 ani din Giurgiu ca ar fi violat-o in grup au fost lasati in libertate

Cei sapte baieti acuzati de o fata de 14 ani din Giurgiu ca ar fi violat-o in grup au fost lasati in libertate

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.01.2013, 19:27 | Modificat la 01.06.2017, 00:20

Cei sapte baieti acuzati de o fata de 14 ani din Giurgiu ca ar fi violat-o in grup au fost lasati in libertate, din lipsa de probe. Surse din randul anchetatorilor spun ca tanara s-ar fi dus de bunavoie in casa unde se aflau baietii, iar raportul medico-legal arata ca nu exista urme de violenta pe trupul ei.

Cei sapte baieti acuzati de o fata de 14 ani din Giurgiu ca ar fi violat-o in grup au fost lasati in libertate, din lipsa de probe. Surse din randul anchetatorilor spun ca tanara s-ar fi dus de bunavoie in casa unde se aflau baietii, iar raportul medico-legal arata ca nu exista urme de violenta pe trupul ei.