Copii inghititi de Dunare
S-au dus la scaldat in Dunare si apa involuburata nu i-a mai lasat sa se intoarca acasa. Doi copii, unul de 12, altul de 10 ani si-au gasit sfarsitul in apele fluviului. Au vrut sa se racoreasca dupa o zi calduroasa si au intrat in apa fara sa stie sa inoate. N-au fost constienti de pericolul care ii paste si au platit cu viata pentru asta. In cateva minute, curentii puternici i-au inghitit.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
S-au dus la scaldat in Dunare si apa involuburata nu i-a mai lasat sa se intoarca acasa. Doi copii, unul de 12, altul de 10 ani si-au gasit sfarsitul in apele fluviului. Au vrut sa se racoreasca dupa o zi calduroasa si au intrat in apa fara sa stie sa inoate. N-au fost constienti de pericolul care ii paste si au platit cu viata pentru asta. In cateva minute, curentii puternici i-au inghitit.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰