Observator » Ştiri sociale » Depasire periculoasa

Depasire periculoasa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.01.2011, 06:35 | Modificat la 03.01.2018, 00:30

Graba l-a bagat in spital pe un sofer. Omul a intrat intr-o depasire fara sa stea prea mult pe ganduri si s-a trezit in fata unei dube. In urma impactului a ajuns la spital mai mult mort decat viu.

Graba l-a bagat in spital pe un sofer. Omul a intrat intr-o depasire fara sa stea prea mult pe ganduri si s-a trezit in fata unei dube. In urma impactului a ajuns la spital mai mult mort decat viu.