Observator » Ştiri sociale » Detinut evadat din penitenciarul Timisoara

Detinut evadat din penitenciarul Timisoara

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.06.2010, 13:23 | Modificat la 08.02.2018, 22:20

Un detinut de la penitenciarul Timisoara a evadat, in aceasta dimineata, in timp ce lucra pe un santier. Barbatul mai avea doar cateva luni pana intra in comisia de eliberare conditionata, dar se pare ca nu a mai avut rabdare. S-a uitat bine in jurul lui si a fugit cat l-au tinut picioarele.

Un detinut de la penitenciarul Timisoara a evadat, in aceasta dimineata, in timp ce lucra pe un santier. Barbatul mai avea doar cateva luni pana intra in comisia de eliberare conditionata, dar se pare ca nu a mai avut rabdare. S-a uitat bine in jurul lui si a fugit cat l-au tinut picioarele.