Observator » Ştiri sociale » Detinutul care a evadat in Timisoara a fost prins

Detinutul care a evadat in Timisoara a fost prins

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.01.2013, 19:15 | Modificat la 04.01.2019, 22:05

Alerta maxima, in Timisoara. Un detinut a evadat din mainile gardienilor. El a profitat de excursia gratuita la Evidenta Populatiei si a fugit. Tanarul era condamnat la 16 ani de inchisoare, dupa ce in vara anului trecut a injunghiat in spate un baiat.

Alerta maxima, in Timisoara. Un detinut a evadat din mainile gardienilor. El a profitat de excursia gratuita la Evidenta Populatiei si a fugit. Tanarul era condamnat la 16 ani de inchisoare, dupa ce in vara anului trecut a injunghiat in spate un baiat.