Observator » Ştiri sociale » TERAPIA prin ger - o reţetă împrumutată de la ruşi

TERAPIA prin ger - o reţetă împrumutată de la ruşi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.12.2016, 19:12 | Modificat la 18.12.2016, 20:04

Cel mai bun vaccin e gerul. Cel puţin aşa cred trei bistriţeni care au făcut o demonstraţie de imunizare extremă.

Cel mai bun vaccin e gerul. Cel puţin aşa cred trei bistriţeni care au făcut o demonstraţie de imunizare extremă.

Oamenii şi-au dat jos hainele, preţ de câteva minte si-au alergat, prin zăpadă, la minus cinci grade Celsius.

Ei cred că metoda e o adevărată doză de sănătate.

Articolul continuă după reclamă