Observator » Ştiri sociale » Greu ca pieton in Capitala

Greu ca pieton in Capitala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.02.2010, 19:55 | Modificat la 03.04.2019, 20:25

Sa fii pieton in Bucuresti poate fi mai greu decat va imaginati! Trotuarele sunt acoperite fie de balti imense, fie de munti de zapada batatorita. Sa vedem cum arata o zi in Capitala!

Sa fii pieton in Bucuresti poate fi mai greu decat va imaginati! Trotuarele sunt acoperite fie de balti imense, fie de munti de zapada batatorita. Sa vedem cum arata o zi in Capitala!