Observator » Ştiri sociale » Încă o săptămână de apă caldă pentru bucureșteni

Încă o săptămână de apă caldă pentru bucureșteni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.09.2016, 13:30 | Modificat la 17.02.2017, 22:05

Bucureştenii vor avea apă caldă. Cel puţin momentan. Producătorul de energie Elcen a virat o mică parte din datoria uriaşă către Romgaz. Din păcate, soluţia este una temporară.

Bucureştenii vor avea apă caldă. Cel puţin momentan. Producătorul de energie Elcen a virat o mică parte din datoria uriaşă către Romgaz. Din păcate, soluţia este una temporară.