Observator » Ştiri sociale » Lucrul cu ziua în România, riscant şi nerentabil

Lucrul cu ziua în România, riscant şi nerentabil

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.06.2014, 07:53 | Modificat la 25.06.2014, 08:41

Să munceşti cu ziua, în România, e riscant şi nerentabil. O spun zilierii de meserie, care se plâng de comenzile tot mai puţine şi prost plătite.

 Să munceşti cu ziua, în România, e riscant şi nerentabil. O spun zilierii de meserie, care se plâng de comenzile tot mai puţine şi prost plătite. Cu facturi mari de achitat, oamenii spun că 50 de lei pentru o zi grea de muncă e nimic.