Observator » Ştiri sociale » Scenă ca-n filme pe o stradă din Reşiţa. O maşină s-a urcat cu două din roţi pe un autoturism parcat

Scenă ca-n filme pe o stradă din Reşiţa. O maşină s-a urcat cu două din roţi pe un autoturism parcat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.05.2018, 13:21 | Modificat la 29.05.2018, 14:30

Scenă ca-n filme pe o stradă din Reşiţa. O maşină s-a urcat cu două roţi pe un autoturism parcat.

Scenă ca-n filme pe o stradă din Reşiţa. O maşină s-a urcat cu două roţi pe un autoturism parcat.

Culmea, cel de la volan, nu este cascador profesionist, ci o şoferiţă care şi-a luat permisul în urmă cu o lună. Tânăra, în vârstă de 22 de ani, le-a spus poliţiştilor că tocmai plecase şi intersecţie şi avea doar 10 kilometri pe oră. Până se vor lămuri, agenţii i-au reţinut permisul.